Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Dames 4

Bovenste rij vlnr:

Margo van Dartel teambegeleidster, Joyce Rietman, Paula Bloo teambegeleidster, Lisa Rensen, Manon Oortwijn,  Liz Tenhagen, Monique Holterman-Bloo, Kim Hogeman, Ellen Rozendal

Onderste rij vlnr:

Dyonne Aberson, Merle Kleverkamp,  Rianne Altena, Susan Damhuis, Marlin Bloo, Anouk Haarman

niet op de foto: Rowena Paalman

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-3009:45PCA/Kwiek DS47 - 17HCD '97 DS1
2018-10-1411:00PCA/Kwiek DS417 - 15Auto Service/Haarle DS3
2018-10-2813:30Gastvrij/Wijhe '92 DS319 - 10PCA/Kwiek DS4
2018-11-0409:45PCA/Kwiek DS47 - 15Auto van Ewijk/LHC DS3
2018-11-1112:00Voorwaarts DS56 - 22PCA/Kwiek DS4
2018-11-1809:45PCA/Kwiek DS4Dalfsen DS5
2018-11-2511:15ABS DS3PCA/Kwiek DS4
2018-12-0209:45PCA/Kwiek DS4DSC DS1
2018-12-0909:45PCA/Kwiek DS4CVO DS3
2018-12-1610:30SC Klarenbeek DS2PCA/Kwiek DS4
2019-01-0611:00HCD '97 DS1PCA/Kwiek DS4
2019-01-2011:00Auto Service/Haarle DS3PCA/Kwiek DS4
2019-01-2709:45PCA/Kwiek DS4Gastvrij/Wijhe '92 DS3
2019-02-0314:55Auto van Ewijk/LHC DS3PCA/Kwiek DS4
2019-02-1009:45PCA/Kwiek DS4Voorwaarts DS5
2019-02-1714:50Dalfsen DS5PCA/Kwiek DS4
2019-03-1010:00PCA/Kwiek DS4ABS DS3
2019-03-1711:00DSC DS1PCA/Kwiek DS4
2019-03-2412:20CVO DS3PCA/Kwiek DS4
2019-04-0709:45PCA/Kwiek DS4SC Klarenbeek DS2

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1Gastvrij/Wijhe '92 DS361260017777
2Auto van Ewijk/LHC DS361260015875
3CVO DS35632010857
4HCD '97 DS1563207460
5SC Klarenbeek DS2563209299
6DSC DS1552217098
7PCA/Kwiek DS4542306372
8Dalfsen DS564240136143
9Auto Service/Haarle DS3531317883
10ABS DS36215070181
11Voorwaarts DS56006057138