Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Dames 4

Bovenste rij vlnr:

Margo van Dartel teambegeleidster, Joyce Rietman, Paula Bloo teambegeleidster, Lisa Rensen, Manon Oortwijn,  Liz Tenhagen, Monique Holterman-Bloo, Kim Hogeman, Ellen Rozendal

Onderste rij vlnr:

Dyonne Aberson, Merle Kleverkamp,  Rianne Altena, Susan Damhuis, Marlin Bloo, Anouk Haarman

niet op de foto: Rowena Paalman

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-3009:45PCA/Kwiek DS47 - 17HCD '97 DS1
2018-10-1411:00PCA/Kwiek DS417 - 15Auto Service/Haarle DS3
2018-10-2813:30Gastvrij/Wijhe '92 DS319 - 10PCA/Kwiek DS4
2018-11-0409:45PCA/Kwiek DS47 - 15Auto van Ewijk/LHC DS3
2018-11-1112:00Voorwaarts DS56 - 22PCA/Kwiek DS4
2018-11-1809:45PCA/Kwiek DS415 - 15Dalfsen DS5
2018-11-2511:15ABS DS37 - 22PCA/Kwiek DS4
2018-12-0209:45PCA/Kwiek DS49 - 4DSC DS1
2018-12-0909:45PCA/Kwiek DS413 - 17CVO DS3
2018-12-1610:30SC Klarenbeek DS228 - 14PCA/Kwiek DS4
2019-01-0611:00HCD '97 DS111 - 13PCA/Kwiek DS4
2019-01-2011:00Auto Service/Haarle DS312 - 16PCA/Kwiek DS4
2019-01-2709:45PCA/Kwiek DS47 - 13Gastvrij/Wijhe '92 DS3
2019-02-0314:55Auto van Ewijk/LHC DS318 - 16PCA/Kwiek DS4
2019-02-1009:45PCA/Kwiek DS413 - 6Voorwaarts DS5
2019-02-1713:40Dalfsen DS515 - 25PCA/Kwiek DS4
2019-03-1010:00PCA/Kwiek DS4ABS DS3
2019-03-1711:00DSC DS1PCA/Kwiek DS4
2019-03-2412:20CVO DS3PCA/Kwiek DS4
2019-04-0709:45PCA/Kwiek DS4SC Klarenbeek DS2

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1Gastvrij/Wijhe '92 DS316301510465194
2Auto van Ewijk/LHC DS317301520425263
3SC Klarenbeek DS216261330359246
4CVO DS316241240317229
5PCA/Kwiek DS41617871226218
6DSC DS11613583224261
7Dalfsen DS517136101341386
8HCD '97 DS116126100217250
9Auto Service/Haarle DS316104102270284
10ABS DS31742150173485
11Voorwaarts DS51710161178379