Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek E5

Achterste rij van links naar rechts: Isa, Floor, Marit, Britt

Voorste rij van links naar rechts:    Noa, Minke, Nicolette, Myrthe

 

Sophie Runneboom was vandaag afwezig.

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-3013:10Voorwaarts E217 - 5PCA/Kwiek E5
2018-10-0610:00PCA/Kwiek E514 - 4Auto van Ewijk/LHC E3
2018-10-1309:00HV Holten E116 - 8PCA/Kwiek E5
2018-10-2712:40PCA/Kwiek E50 - 1AH van de Worp/H.H.Z.D. E2
2018-11-0309:30AHV Achilles E312 - 11PCA/Kwiek E5
2018-11-1009:00PCA/Kwiek E53 - 14SV Schalkhaar E2
2018-11-1709:00Travelbags/HV Zwolle E3PCA/Kwiek E5
2018-11-2409:00PCA/Kwiek E5Nijhof/Broekland E2
2018-12-0114:55Auto Service/Haarle E2PCA/Kwiek E5
2018-12-0813:30Overwetering E2PCA/Kwiek E5
2018-12-1609:55PCA/Kwiek E5Plus Severijn/Heeten E2
2019-01-0609:00PCA/Kwiek E5Voorwaarts E2
2019-01-1213:00Auto van Ewijk/LHC E3PCA/Kwiek E5
2019-01-1915:05PCA/Kwiek E5HV Holten E1
2019-01-2609:55AH van de Worp/H.H.Z.D. E2PCA/Kwiek E5
2019-02-0214:10PCA/Kwiek E5AHV Achilles E3
2019-02-0909:00SV Schalkhaar E2PCA/Kwiek E5
2019-02-1610:50PCA/Kwiek E5Travelbags/HV Zwolle E3
2019-03-0913:25Nijhof/Broekland E2PCA/Kwiek E5
2019-03-1710:10PCA/Kwiek E5Auto Service/Haarle E2
2019-03-2310:50PCA/Kwiek E5Overwetering E2
2019-04-0613:20Plus Severijn/Heeten E2PCA/Kwiek E5

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1SV Schalkhaar E26126008321
2Plus Severijn/Heeten E26126007932
3Voorwaarts E26105108742
4HV Holten E1684206842
5Nijhof/Broekland E2684204533
6AHV Achilles E3663305358
7Auto Service/Haarle E2642406669
8AH van de Worp/H.H.Z.D. E264240933
9Travelbags/HV Zwolle E3642402960
10PCA/Kwiek E5621504164
11Auto van Ewijk/LHC E3621503081
12Overwetering E260060661