Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek B2

Arjan Hospers[tr], Amber Pijnappel,  Kim van Rossum, Nikki Blankenvoorde, Patricia Tuink, [tb] Angelique ten Berge [tb]

Kim Nijenkamp, Milou ten berge, Lieke Viscaal, Kaylee Tuink, Lotte Kieftenbeld.

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2017-09-3016:45Overwetering DB26 - 5Klink Nijland/Kwiek DB2
2017-10-0717:50Klink Nijland/Kwiek DB24 - 15SV Schalkhaar DB1
2017-10-1418:00Nijhof/Broekland DB111 - 12Klink Nijland/Kwiek DB2
2017-10-2817:35Klink Nijland/Kwiek DB27 - 24CVO DB1
2017-11-0417:00Auto Service/Haarle DB111 - 8Klink Nijland/Kwiek DB2
2017-11-1817:25Klink Nijland/Kwiek DB217 - 18Auto van Ewijk/LHC DB1
2017-11-2517:45Klink Nijland/Kwiek DB214 - 9Overwetering DB2
2017-12-0310:00SV Schalkhaar DB115 - 6Klink Nijland/Kwiek DB2
2017-12-0916:50Klink Nijland/Kwiek DB211 - 27Nijhof/Broekland DB1
2017-12-1610:00CVO DB124 - 15Klink Nijland/Kwiek DB2
2018-01-0617:45Klink Nijland/Kwiek DB210 - 20Auto Service/Haarle DB1
2018-01-2014:00Auto van Ewijk/LHC DB126 - 9Klink Nijland/Kwiek DB2
2018-01-2714:30Overwetering DB26 - 9Klink Nijland/Kwiek DB2
2018-02-0317:45Klink Nijland/Kwiek DB210 - 20SV Schalkhaar DB1
2018-02-1718:00Nijhof/Broekland DB119 - 11Klink Nijland/Kwiek DB2
2018-02-2417:00Klink Nijland/Kwiek DB215 - 27CVO DB1
2018-03-1017:45Auto Service/Haarle DB115 - 9Klink Nijland/Kwiek DB2
2018-03-2418:45Klink Nijland/Kwiek DB26 - 14Auto van Ewijk/LHC DB1

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1CVO DB118271341398270
2Auto van Ewijk/LHC DB118251251356289
3Nijhof/Broekland DB118241260339274
4Auto Service/Haarle DB118221170296260
5SV Schalkhaar DB118201080296249
6Klink Nijland/Kwiek DB21863150178307
7Overwetering DB21821170169383