Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek D3

Voorste rij vlnr: djem, Famke, Nienke, Lotte, Sanne

Middelste rij vlnr: Bente, Nikki, Linsey, Lisa, Eline

Achterste rij vlnr: Linda, Anita, Sindy, André
 

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-01-0615:05Klink Nijland/Kwiek D38 - 11Seine Wonen Heino/H.H.Z.D. D2
2018-01-1312:20CVO D224 - 5Klink Nijland/Kwiek D3
2018-01-2017:05Klink Nijland/Kwiek D39 - 11AHV Achilles D4
2018-01-2712:00Overwetering D28 - 11Klink Nijland/Kwiek D3
2018-02-0312:15Klink Nijland/Kwiek D33 - 27Voorwaarts D2
2018-02-1709:00Travelbags/HV Zwolle D411 - 7Klink Nijland/Kwiek D3
2018-03-0312:15Klink Nijland/Kwiek D37 - 10Swift '64 D1
2018-03-1015:10Plus Severijn/Heeten D221 - 4Klink Nijland/Kwiek D3
2018-03-2411:35SV Schalkhaar D312 - 5Klink Nijland/Kwiek D3
2018-04-0712:15Klink Nijland/Kwiek D310 - 11HV Holten D3

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1Voorwaarts D219361810401166
2Plus Severijn/Heeten D219361810329157
3CVO D219271351291241
4Swift '64 D119221072222244
5Seine Wonen Heino/H.H.Z.D. D219201090202222
6SV Schalkhaar D31918892214197
7Travelbags/HV Zwolle D419189100158166
8AHV Achilles D419115131215285
9HV Holten D31984150149283
10Klink Nijland/Kwiek D310219069146
11Overwetering D21921180167310