Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek D3

Voorste rij vlnr: djem, Famke, Nienke, Lotte, Sanne

Middelste rij vlnr: Bente, Nikki, Linsey, Lisa, Eline

Achterste rij vlnr: Linda, Anita, Sindy, André
 

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-2911:45PCA/Kwiek D313 - 5HV Holten D2
2018-10-0611:35SV Schalkhaar D212 - 8PCA/Kwiek D3
2018-10-1312:15PCA/Kwiek D38 - 18Auto Service/Haarle D1
2018-10-2713:00Gastvrij/Wijhe '92 D217 - 9PCA/Kwiek D3
2018-11-1011:05SV Nieuw Heeten D115 - 9PCA/Kwiek D3
2018-12-0112:50PCA/Kwiek D312 - 6AH van de Worp/H.H.Z.D. D2
2019-01-0509:30HV Holten D210 - 14PCA/Kwiek D3
2019-01-1309:00PCA/Kwiek D37 - 14SV Schalkhaar D2
2019-01-1915:00Auto Service/Haarle D1PCA/Kwiek D3
2019-01-2709:00PCA/Kwiek D3Gastvrij/Wijhe '92 D2
2019-02-0914:00PCA/Kwiek D3SV Nieuw Heeten D1
2019-02-1612:30SDOL D1#PCA/Kwiek D3
2019-03-0913:20PCA/Kwiek D3DSC D1 #
2019-03-1611:15AH van de Worp/H.H.Z.D. D2PCA/Kwiek D3
2019-03-2309:55Lettele D1PCA/Kwiek D3
2019-04-0611:40PCA/Kwiek D3AHV Achilles D3

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1SV Schalkhaar D281680012153
2Auto Service/Haarle D181471012082
3Gastvrij/Wijhe '92 D281262013081
4PCA/Kwiek D3863508097
5Lettele D1242004416
6SV Nieuw Heeten D17315169109
7HV Holten D28305361103
8AH van de Worp/H.H.Z.D. D28316152106
9AHV Achilles D3210111431
10SDOL D1#100101415
11DSC D1 #200202133