Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek D2

van links naar rechts:

Indy Jansen, Anouk Hagen, Wietske Stam, Hanne Koerhuis, Noor Hogeslag, Nova Broeks, Fenna Vulink, Myrthe van Dartel, Daniek Maatman, Eva Wind, Kim Harink.

ervoor: Sandra Hogeslag (TB) en Lisa Rensen (CO).

niet op foto :Marlin Bloo (TR)

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-2912:30PCA/Kwiek D216 - 22SC Klarenbeek D1#
2018-10-0612:20SV Schalkhaar D120 - 14PCA/Kwiek D2
2018-10-1313:00PCA/Kwiek D211 - 10CVO D1
2018-10-2714:45Gastvrij/Wijhe '92 D123 - 16PCA/Kwiek D2
2018-11-0310:55PCA/Kwiek D25 - 21AHV Achilles D1
2018-11-1012:40PCA/Kwiek D126 - 4PCA/Kwiek D2
2018-11-1711:35PCA/Kwiek D2AHV Achilles D2
2018-11-2412:55ABS D1PCA/Kwiek D2
2018-12-0814:55PCA/Kwiek D2Dalfsen D1
2018-12-1510:00AH van de Worp/H.H.Z.D. D1PCA/Kwiek D2
2019-01-0509:30SC Klarenbeek D1#PCA/Kwiek D2
2019-01-1309:45PCA/Kwiek D2SV Schalkhaar D1
2019-01-1910:50CVO D1PCA/Kwiek D2
2019-01-2709:00PCA/Kwiek D2Gastvrij/Wijhe '92 D1
2019-02-0211:00AHV Achilles D1PCA/Kwiek D2
2019-02-0913:15PCA/Kwiek D2PCA/Kwiek D1
2019-02-1610:45AHV Achilles D2PCA/Kwiek D2
2019-03-0914:05PCA/Kwiek D2ABS D1
2019-03-2310:15Dalfsen D1PCA/Kwiek D2
2019-04-0612:25PCA/Kwiek D2AH van de Worp/H.H.Z.D. D1

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1PCA/Kwiek D151050012664
2Gastvrij/Wijhe '92 D15105009881
3Dalfsen D161051018296
4AHV Achilles D1584109858
5SC Klarenbeek D1#6842010090
6SV Schalkhaar D1563208073
7AHV Achilles D25214071120
8ABS D16215085111
9PCA/Kwiek D26215066122
10AH van de Worp/H.H.Z.D. D16215086145
11CVO D1500506698