Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek D2

van links naar rechts:

Indy Jansen, Anouk Hagen, Wietske Stam, Hanne Koerhuis, Noor Hogeslag, Nova Broeks, Fenna Vulink, Myrthe van Dartel, Daniek Maatman, Eva Wind, Kim Harink.

ervoor: Sandra Hogeslag (TB) en Lisa Rensen (CO).

niet op foto :Marlin Bloo (TR)

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-2912:30PCA/Kwiek D216 - 22SC Klarenbeek D1#
2018-10-0612:20SV Schalkhaar D120 - 14PCA/Kwiek D2
2018-10-2714:45Gastvrij/Wijhe '92 D123 - 16PCA/Kwiek D2
2018-11-0310:55PCA/Kwiek D25 - 21AHV Achilles D1
2018-11-1012:40PCA/Kwiek D126 - 4PCA/Kwiek D2
2018-11-1711:35PCA/Kwiek D213 - 14AHV Achilles D2
2018-11-2412:55ABS D111 - 5PCA/Kwiek D2
2018-12-0814:55PCA/Kwiek D211 - 31Dalfsen D1
2019-01-0509:30SC Klarenbeek D1#17 - 8PCA/Kwiek D2
2019-01-1309:45PCA/Kwiek D212 - 15SV Schalkhaar D1
2019-01-2709:00PCA/Kwiek D2Gastvrij/Wijhe '92 D1
2019-02-0211:00AHV Achilles D1PCA/Kwiek D2
2019-02-0913:15PCA/Kwiek D2PCA/Kwiek D1
2019-02-1610:45AHV Achilles D2PCA/Kwiek D2
2019-03-0914:05PCA/Kwiek D2ABS D1
2019-03-1612:40Voorwaarts D1PCA/Kwiek D2
2019-03-2310:15Dalfsen D1PCA/Kwiek D2
2019-04-0612:25PCA/Kwiek D2HV Holten D1

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1PCA/Kwiek D110201000261126
2Dalfsen D1914720246152
3AHV Achilles D11014730183160
4Gastvrij/Wijhe '92 D1912630158148
5SC Klarenbeek D1#1012640143171
6SV Schalkhaar D1108460147177
7ABS D194270119147
8AHV Achilles D2104280142228
9Voorwaarts D1121003620
10HV Holten D1200203545
11PCA/Kwiek D21000100104200