Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek D2

van links naar rechts:

Indy Jansen, Anouk Hagen, Wietske Stam, Hanne Koerhuis, Noor Hogeslag, Nova Broeks, Fenna Vulink, Myrthe van Dartel, Daniek Maatman, Eva Wind, Kim Harink.

ervoor: Sandra Hogeslag (TB) en Lisa Rensen (CO).

niet op foto :Marlin Bloo (TR)

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2017-09-3014:40Klink Nijland/Kwiek D29 - 7Nijhof/Broekland D2
2017-10-0709:45Dalfsen D224 - 14Klink Nijland/Kwiek D2
2017-10-1413:15Klink Nijland/Kwiek D223 - 4ABS D2
2017-10-2814:00SV Schalkhaar D121 - 11Klink Nijland/Kwiek D2
2017-11-0416:55Klink Nijland/Kwiek D220 - 12Travelbags/HV Zwolle D2
2017-11-1811:45Klink Nijland/Kwiek D219 - 12HV Holten D2
2017-11-2511:00AHV Achilles D216 - 15Klink Nijland/Kwiek D2
2017-12-0913:55Klink Nijland/Kwiek D222 - 17Wesepe D1
2017-12-1610:00DSC D18 - 11Klink Nijland/Kwiek D2
2018-01-0612:25Nijhof/Broekland D214 - 21Klink Nijland/Kwiek D2
2018-01-1315:55Klink Nijland/Kwiek D213 - 20Dalfsen D2
2018-01-2015:25ABS D28 - 30Klink Nijland/Kwiek D2
2018-01-2715:45Klink Nijland/Kwiek D214 - 22SV Schalkhaar D1
2018-02-0410:00Travelbags/HV Zwolle D214 - 16Klink Nijland/Kwiek D2
2018-02-1716:00Klink Nijland/Kwiek D213 - 9ABS D1
2018-03-0310:55HV Holten D27 - 25Klink Nijland/Kwiek D2
2018-03-1014:55Klink Nijland/Kwiek D215 - 13AHV Achilles D2
2018-03-1710:00Auto Service/Haarle D116 - 13Klink Nijland/Kwiek D2
2018-03-2417:15Wesepe D114 - 21Klink Nijland/Kwiek D2
2018-04-0714:40Klink Nijland/Kwiek D215 - 6DSC D1

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1SV Schalkhaar D120381910431190
2Dalfsen D220331631442241
3AHV Achilles D220311541370230
4Klink Nijland/Kwiek D220281460340264
5Wesepe D1202010100317323
6Auto Service/Haarle D11116830184154
7ABS D11112650149123
8DSC D120126140210305
9Travelbags/HV Zwolle D220105150232336
10Nijhof/Broekland D220104142229356
11HV Holten D22094151190369
12ABS D22031181144347