Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Programma

Week 45 | 05 t/m 11 nov 2018
zo 11 november 2018 - 09:30 uur
Overwetering DA1 - PCA/Kwiek DA2
Wedstrijdnummer: 10118
Accommodatie: Hooiberg de
Veld: zaal 1
zo 11 november 2018 - 09:30 uur
Dalfsen DB1 - PCA/Kwiek DB1
Wedstrijdnummer: 6135
Accommodatie: Trefkoele de
Veld: zaal 1
zo 11 november 2018 - 12:00 uur
Voorwaarts DS5 - PCA/Kwiek DS4
Wedstrijdnummer: 6871
Accommodatie: Jachtlust
Veld: zaal 1
zo 11 november 2018 - 13:10 uur
Voorwaarts D2 - PCA/Kwiek D4
Wedstrijdnummer: 2826
Accommodatie: Jachtlust
Veld: zaal 1
zo 11 november 2018 - 13:30 uur
Actief Kl. DC1 - PCA/Kwiek DC1
Wedstrijdnummer: 1235
Accommodatie: De Zon
Veld: zaal 1
Week 46 | 12 t/m 18 nov 2018
do 15 november 2018 - 20:00 uur
Nijhof/Broekland DMW1 - PCA/Kwiek DMW1
Wedstrijdnummer: 4310
Accommodatie: Nijhof Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 09:00 uur
PCA/Kwiek E1 - CVO E1#
Wedstrijdnummer: 1781
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 09:00 uur
Travelbags/HV Zwolle E3 - PCA/Kwiek E5
Wedstrijdnummer: 901
Accommodatie: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 09:55 uur
Travelbags/HV Zwolle E2 - PCA/Kwiek E4
Wedstrijdnummer: 2745
Accommodatie: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 09:55 uur
PCA/Kwiek E2 - Gastvrij/Wijhe '92 E1
Wedstrijdnummer: 3530
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 10:50 uur
PCA/Kwiek D3 - Travelbags/HV Zwolle D2 #
Wedstrijdnummer: 1710
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 11:20 uur
AHV Achilles E1 - PCA/Kwiek E3
Wedstrijdnummer: 5373
Accommodatie: Mheenpark
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 11:35 uur
PCA/Kwiek D2 - AHV Achilles D2
Wedstrijdnummer: 1926
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 12:20 uur
PCA/Kwiek D4 - Travelbags/HV Zwolle D3
Wedstrijdnummer: 5884
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 13:15 uur
PCA/Kwiek DC3 - SV Nieuw Heeten DC1#
Wedstrijdnummer: 2028
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 14:15 uur
PCA/Kwiek DB2 - Auto van Ewijk/LHC DB1#
Wedstrijdnummer: 6068
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 15:15 uur
PCA/Kwiek DC1 - Unitas DC1
Wedstrijdnummer: 3261
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 17:00 uur
Nijhof/Broekland DC1 # - PCA/Kwiek DC2
Wedstrijdnummer: 560
Accommodatie: Nijhof Sporthal
Veld: zaal 1
za 17 november 2018 - 19:30 uur
PCA/Kwiek DS1 - E&O DS1
Wedstrijdnummer: 450
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 09:45 uur
PCA/Kwiek DS4 - Dalfsen DS5
Wedstrijdnummer: 880
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 09:45 uur
PCA/Kwiek DA2 - Dalfsen DA1#
Wedstrijdnummer: 10195
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 2
zo 18 november 2018 - 11:00 uur
PCA/Kwiek DS3 - Travelbags/HV Zwolle DS2
Wedstrijdnummer: 5230
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 12:30 uur
PCA/Kwiek DS2 - Havas DS1
Wedstrijdnummer: 5163
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 13:05 uur
AH van de Worp/H.H.Z.D. D1 - PCA/Kwiek D1
Wedstrijdnummer: 943
Accommodatie: Hoogerheyne
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 14:00 uur
PCA/Kwiek DA1 - Z.A.P. DA1
Wedstrijdnummer: 8266
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
zo 18 november 2018 - 14:40 uur
E&O DB1 - PCA/Kwiek DB1
Wedstrijdnummer: 1506
Accommodatie: Angelslo
Veld: zaal 1
Week 47 | 19 t/m 25 nov 2018
za 24 november 2018 - 09:00 uur
PCA/Kwiek E5 - Nijhof/Broekland E2
Wedstrijdnummer: 5353
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 09:15 uur
Swift '64 D1 - PCA/Kwiek D3
Wedstrijdnummer: 6190
Accommodatie: Dok 't
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 09:30 uur
Gastvrij/Wijhe '92 E1 - PCA/Kwiek E1
Wedstrijdnummer: 1899
Accommodatie: Lange Slag de
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 09:55 uur
PCA/Kwiek E3 - Lettele E1
Wedstrijdnummer: 5166
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 10:50 uur
PCA/Kwiek E4 - Nijhof/Broekland E1
Wedstrijdnummer: 2025
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 11:45 uur
PCA/Kwiek D1 - SC Klarenbeek D1#
Wedstrijdnummer: 1767
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 12:30 uur
PCA/Kwiek DC2 - AHV Achilles DC1
Wedstrijdnummer: 512
Accommodatie: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 12:55 uur
ABS D1 - PCA/Kwiek D2
Wedstrijdnummer: 7863
Accommodatie: Uutvlog de
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 13:40 uur
ABS D2 - PCA/Kwiek D4
Wedstrijdnummer: 3366
Accommodatie: Uutvlog de
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 13:45 uur
Overwetering E1 - PCA/Kwiek E2
Wedstrijdnummer: 1523
Accommodatie: Hooiberg de
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 16:25 uur
ABS DB2 - PCA/Kwiek DB2
Wedstrijdnummer: 3280
Accommodatie: Uutvlog de
Veld: zaal 1
za 24 november 2018 - 19:30 uur
Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1 - PCA/Kwiek DS2
Wedstrijdnummer: 7811
Accommodatie: Sporthal 't Wooldrik
Veld: zaal 2
za 24 november 2018 - 20:30 uur
Z.A.P. DS1 - PCA/Kwiek DS1
Wedstrijdnummer: 489
Accommodatie: Zwaluwenvlucht, de
Veld: zaal 1
zo 25 november 2018 - 10:30 uur
Travelbags/HV Zwolle DC1 - PCA/Kwiek DC3
Wedstrijdnummer: 6183
Accommodatie: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1
zo 25 november 2018 - 11:15 uur
ABS DS3 - PCA/Kwiek DS4
Wedstrijdnummer: 7595
Accommodatie: Uutvlog de
Veld: zaal 1
zo 25 november 2018 - 12:30 uur
ABS DS1 - PCA/Kwiek DS3
Wedstrijdnummer: 6777
Accommodatie: Uutvlog de
Veld: zaal 1
zo 25 november 2018 - 12:45 uur
D.S.V.D. DC1# - PCA/Kwiek DC1
Wedstrijdnummer: 1630
Accommodatie: Sporthal 't Hoge Vonder
Veld: zaal 1
zo 25 november 2018 - 12:45 uur
Vlug en Lenig DA1 - PCA/Kwiek DA1
Wedstrijdnummer: 2581
Accommodatie: Glanerbrook
Veld: zaal 1