Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Dames 4

Bovenste rij vlnr:

Margo van Dartel teambegeleidster, Joyce Rietman, Paula Bloo teambegeleidster, Lisa Rensen, Manon Oortwijn,  Liz Tenhagen, Monique Holterman-Bloo, Kim Hogeman, Ellen Rozendal

Onderste rij vlnr:

Dyonne Aberson, Merle Kleverkamp,  Rianne Altena, Susan Damhuis, Marlin Bloo, Anouk Haarman

niet op de foto: Rowena Paalman

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-09-3009:45PCA/Kwiek DS47 - 17HCD '97 DS1
2018-10-1411:00PCA/Kwiek DS417 - 15Auto Service/Haarle DS3
2018-10-2813:30Gastvrij/Wijhe '92 DS3PCA/Kwiek DS4
2018-11-0409:45PCA/Kwiek DS4Auto van Ewijk/LHC DS3
2018-11-1112:00Voorwaarts DS5PCA/Kwiek DS4
2018-11-1809:45PCA/Kwiek DS4Dalfsen DS5
2018-11-2511:15ABS DS3PCA/Kwiek DS4
2018-12-0209:45PCA/Kwiek DS4DSC DS1
2018-12-0909:45PCA/Kwiek DS4CVO DS3
2018-12-1610:30SC Klarenbeek DS2PCA/Kwiek DS4
2019-01-0611:00HCD '97 DS1PCA/Kwiek DS4
2019-01-2011:00Auto Service/Haarle DS3PCA/Kwiek DS4
2019-01-2709:45PCA/Kwiek DS4Gastvrij/Wijhe '92 DS3
2019-02-0314:55Auto van Ewijk/LHC DS3PCA/Kwiek DS4
2019-02-1009:45PCA/Kwiek DS4Voorwaarts DS5
2019-02-1714:50Dalfsen DS5PCA/Kwiek DS4
2019-03-1010:00PCA/Kwiek DS4ABS DS3
2019-03-1711:00DSC DS1PCA/Kwiek DS4
2019-03-2412:20CVO DS3PCA/Kwiek DS4
2019-04-0709:45PCA/Kwiek DS4SC Klarenbeek DS2

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1Gastvrij/Wijhe '92 DS33630010941
2Auto van Ewijk/LHC DS3363009634
3SC Klarenbeek DS2242003935
4HCD '97 DS1342104324
5Auto Service/Haarle DS3331115242
6PCA/Kwiek DS4221102432
7CVO DS3321204940
8Dalfsen DS5321206172
9DSC DS1210112050
10Voorwaarts DS5300303283
11ABS DS33003031103