Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Dames 4

Bovenste rij vlnr:

Margo van Dartel teambegeleidster, Joyce Rietman, Paula Bloo teambegeleidster, Lisa Rensen, Manon Oortwijn,  Liz Tenhagen, Monique Holterman-Bloo, Kim Hogeman, Ellen Rozendal

Onderste rij vlnr:

Dyonne Aberson, Merle Kleverkamp,  Rianne Altena, Susan Damhuis, Marlin Bloo, Anouk Haarman

niet op de foto: Rowena Paalman

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2017-09-3020:15Overwetering DS228 - 21Klink Nijland/Kwiek DS4
2017-10-0809:45Klink Nijland/Kwiek DS419 - 20CVO DS2
2017-10-1511:20DSC DS113 - 12Klink Nijland/Kwiek DS4
2017-10-2910:30Nijhof/Broekland DS326 - 16Klink Nijland/Kwiek DS4
2017-11-0512:35Klink Nijland/Kwiek DS416 - 6SDOL DS2
2017-11-1212:20Dalfsen DS328 - 19Klink Nijland/Kwiek DS4
2017-11-1911:20Klink Nijland/Kwiek DS418 - 12SV Schalkhaar DS1
2017-12-0311:15Klink Nijland/Kwiek DS421 - 23SC Klarenbeek DS1
2017-12-1014:25Plus Severijn/Heeten DS222 - 15Klink Nijland/Kwiek DS4
2017-12-1709:45Klink Nijland/Kwiek DS419 - 18Lettele DS2
2018-01-0709:55Klink Nijland/Kwiek DS410 - 17Overwetering DS2
2018-01-1320:10CVO DS227 - 21Klink Nijland/Kwiek DS4
2018-01-2109:45Klink Nijland/Kwiek DS416 - 6DSC DS1
2018-01-2719:00Klink Nijland/Kwiek DS412 - 10Nijhof/Broekland DS3
2018-02-0320:10SDOL DS221 - 18Klink Nijland/Kwiek DS4
2018-02-1810:10Klink Nijland/Kwiek DS417 - 13Dalfsen DS3
2018-03-0411:10SV Schalkhaar DS1Klink Nijland/Kwiek DS4
2018-03-1812:00SC Klarenbeek DS1Klink Nijland/Kwiek DS4
2018-03-2509:55Klink Nijland/Kwiek DS4Plus Severijn/Heeten DS2
2018-04-0812:25Lettele DS2Klink Nijland/Kwiek DS4

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1CVO DS215281410371256
2Overwetering DS21519951298276
3Dalfsen DS31619961339307
4Nijhof/Broekland DS31618970285267
5Plus Severijn/Heeten DS21517861272274
6SC Klarenbeek DS11516870357338
7Klink Nijland/Kwiek DS416126100270290
8SDOL DS216126100232313
9SV Schalkhaar DS116115101268305
10Lettele DS215105100268284
11DSC DS11584110202252