Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Kwiek E5

Achterste rij van links naar rechts: Isa, Floor, Marit, Britt

Voorste rij van links naar rechts:    Noa, Minke, Nicolette, Myrthe

 

Sophie Runneboom was vandaag afwezig.

Uitslagen & Programma

DatumAanvangThuisUitslagUit
2018-10-0610:00PCA/Kwiek E514 - 4Auto van Ewijk/LHC E3
2018-10-1309:00HV Holten E116 - 8PCA/Kwiek E5
2018-10-2712:40PCA/Kwiek E50 - 1AH van de Worp/H.H.Z.D. E2
2018-11-0309:30AHV Achilles E312 - 11PCA/Kwiek E5
2018-11-1709:00Travelbags/HV Zwolle E311 - 4PCA/Kwiek E5
2018-11-2409:00PCA/Kwiek E55 - 11Nijhof/Broekland E2
2018-12-0114:55Auto Service/Haarle E28 - 4PCA/Kwiek E5
2018-12-0813:30Overwetering E21 - 9PCA/Kwiek E5
2018-12-1609:55PCA/Kwiek E55 - 16Plus Severijn/Heeten E2
2019-01-0609:00PCA/Kwiek E53 - 17HV Holten E1
2019-01-1214:50Auto van Ewijk/LHC E39 - 7PCA/Kwiek E5
2019-01-1915:05PCA/Kwiek E52 - 10ABS E2
2019-01-2609:55AH van de Worp/H.H.Z.D. E24 - 2PCA/Kwiek E5
2019-02-0214:10PCA/Kwiek E58 - 12AHV Achilles E3
2019-02-1010:00CVO E210 - 10PCA/Kwiek E5
2019-02-1610:50PCA/Kwiek E57 - 6Travelbags/HV Zwolle E3
2019-03-0916:00Nijhof/Broekland E2PCA/Kwiek E5
2019-03-1710:10PCA/Kwiek E5Auto Service/Haarle E2
2019-03-2310:50PCA/Kwiek E5Overwetering E2
2019-04-0613:20Plus Severijn/Heeten E2PCA/Kwiek E5

Ranglijst

#TeamGes.Ptn.WVGVT
1Plus Severijn/Heeten E21527131123393
2HV Holten E117271331255109
3Nijhof/Broekland E21523102316499
4Auto Service/Haarle E21619853191171
5AHV Achilles E31618862150139
6Travelbags/HV Zwolle E31614790106135
7ABS E27115118142
8AH van de Worp/H.H.Z.D. E21510510048131
9Auto van Ewijk/LHC E31684120117202
10PCA/Kwiek E5167312199148
11CVO E2762325857
12Overwetering E2160016032217