Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Wedstrijdschema

Vrijdagavond: 

 

poule E (25 min)

 

poule C (25 min)

       
 

Klink Nijland Kwiek E1

 

Klink Nijland Kwiek C2

     
 

Nieuw Heeten E1

 

SDOL C1

         
 

Dalfsen E1

   

Nieuw Heeten C1

       
 

Voorwaarts E1

 

Dalfsen C1

       
                   
                   
                   
 

Vrijdag 22 sept

Sporthal Tijenraan

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   
 

17.00-17.25

 

E-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek E1

Nieuw Heeten E1

 

17.30-17.55

 

E-jeugd

 

Dalfsen E1

 

Voorwaarts E1

 

18.00-18.25

 

E-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek E1

Dalfsen E1

 

18.30-18.55

 

E-jeugd

 

Voorwaarts E1

 

Nieuw Heeten E1

 

19.00-19.25

 

E-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek E1

Voorwaarts E1

 

19.30-19.55

 

E-jeugd

 

Nieuw Heeten E1

 

Dalfsen E1

 

20.00

 

Prijs uitreiking E jeugd

       
                   
                   
                   
                   
 

Vrijdag 22 sept

Carmelhal

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   
 

18.00-18.25

 

C.jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C2

SDOL C1

 
 

18.30-18.55

 

C-jeugd

 

Nieuw Heeten C1

 

Dalfsen C1

 

19.00-19.25

 

C.jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C2

Nieuw Heeten C1

 

19.30-19.55

 

C-jeugd

 

Dalfsen C1

 

SDOL C1

 
 

20.00-20.25

 

C.jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C2

Dalfsen C1

 

20.30-20.55

 

C-jeugd

 

SDOL C1

 

Nieuw Heeten C1

 

21.00-21.25

 

C.jeugd

Finale

1e plaats

 

2e plaats

 
 

21.30

 

Prijs uitreiking C jeugd

       

 

 

 

Zaterdag:

                 

 

 
                   
                   
                   
 

Poule D (25min)

Poule C (25min)

 

Poule B (35 min)

Poule A (35 min)

 

Klink Nijland Kwiek D1

Klink Nijland Kwiek C1

Klink Nijland Kwiek B1

Klink Nijland Kwiek A1

 

VOC D1

SEW C1

VZV B1

Venlo A1

 

Quintus D1

VOC C1

SEW B1

VOC A1

 

CHS D1

Quintus C1

VOC B1

Quintus A1

 

VVW D1

DSVD C1

Quintus B1

SEW A1

 

SEW D1

E en O C1

Dortmund B1

VZV A1

                   
 

Zaterdag 23 sept

Sporthal Tijenraan

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.55-9.20

 

D-jeugd

 

Quintus D1

CHS D1

2

9.25-9.50

 

C-jeugd

 

DSVD C1

E en O C1

3

9.55-10.30

 

B-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek B1

VZV B1

4

10.35-11.00

 

D-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek D1

Quintus D1

5

11.15-11.40

 

C-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C1

VOC C1

6

11.45-12.20

 

A-jeugd

 

VOC A1

Quintus A1

7

12.25-13.00

 

B-jeugd

 

VOC B1

Dortmund B1

8

13.05-13.40

 

B-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek B1

SEW B1

9

13.45-14.10

 

C-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C1

Quintus C1

10

14.15-14.40

 

D-jeugd

 

SEW D1

VOC D1

11

14.45-15.20

 

B-jeugd

 

Dortmund B1

VZV B1

12

15.25-16.00

 

A-jeugd

 

SEW A1

Venlo A1

13

16.05-16.40

 

B-jeugd

 

SEW B1

Quintus B1

14

16.45-17.20

 

A-jeugd

 

VOC A1

SEW A1

15

17.25-18.00

 

A-jeugd

 

VZV A1

Venlo A1

16

18.05-18.40

 

A-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek A1

Quintus A1

17

18.45

               

 

                 

 

 
                   
                   
                   
 

Zaterdag 23 sept

Sporthal Rohda

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.55-9.20

 

C-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C1

SEW C1

2

9.25-9.50

 

C-jeugd

 

VOC C1

Quintus C1

3

9.55-10.30

 

B-jeugd

 

SEW B1

VOC B1

4

10.35-11.10

 

B-jeugd

 

Quintus B1

Dortmund B1

5

11.15-11.40

 

C-jeugd

 

DSVD C1

SEW C1

6

11.45-12.20

 

A-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek A1

Venlo A1

7

12.25-13.00

 

B-jeugd

 

Quintus B1

VZV B1

8

13.05-13.40

 

A-jeugd

 

SEW A1

VZV A1

9

13.45-14.10

 

C-jeugd

 

E en O C1

SEW C1

10

14.15-14.40

 

C-jeugd

 

VOC C1

DSVD C1

11

14.45-15.20

 

A-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek A1

VOC A1

12

15.25-16.00

 

A-jeugd

 

Quintus A1

VZV A1

13

16.05-16.40

 

B-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek B1

VOC B1

14

16.45-

               
                   

 

Zaterdag 23 sept

Sporthal Carmel

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.55-9.20

 

D-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek D1

VOC D1

2

9.25-9.50

 

D-jeugd

 

VVW D1

SEW D1

3

9.55

         

4

10.35-11.00

 

D-jeugd

 

CHS D1

SEW D1

5

11.15-11.40

 

D-jeugd

 

VVW D1

VOC D1

6

11.45-12.10

 

C-jeugd

 

Quintus C1

E en O C1

7

12.25

         

8

13.05-13.30

 

D-jeugd

 

Quintus D1

VVW D1

9

13.35-14.00

 

D-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek D1

CHS D1

10

14.15

               

 

Zondag:

 

                   
                 

 

 
                   
                   
 

Zondag 24 sept

Sporthal Tijenraan

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.30-8.55

 

D-jeugd

 

VOC D1

CHS D1

2

9.00-9.25

 

D-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek D1

VVW D1

3

9.30-10.05

 

B-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek B1

Quintus B1

4

10.10-10.35

 

C-jeugd

 

Quintus C1

DSVD C1

5

10.50-11.15

 

D-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek D1

SEW D1

6

11.20-11.45

 

C-jeugd

 

SEW C1

VOC C1

7

12.00-12.35

 

A-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek A1

SEW A1

8

12.40-13.15

 

B-jeugd

 

VOC B1

Quintus B1

9

13.20-13.55

 

A-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek A1

VZV A1

10

14.00-14.35

 

A-jeugd

 

Venlo A1

VOC A1

11

14.40-15.05

 

Finale D

 

nr 1 D

nr 2 D

12

15.10-15.35

 

Finale C

 

nr 1 C

nr 2 C

 

15.35-

 

prijsuitreiking C en D teams

       

13

15.55-16.30

 

A-jeugd

 

nr 3 A

   

nr 4 A

 

14

16.35-17.15

 

Finale B

 

nr 1 B

   

nr 2 B

 

15

17.20-18.00

 

Finale A

 

nr 1 A

   

nr 2 A

 
 

18.05

 

prijsuitreiking A en B teams

       

Zondag 24 sept

Sporthal Rohda

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.30-8.55

 

C-jeugd

 

SEW C1

Quintus C1

2

9.00-9.25

 

C-jeugd

 

E en O C1

VOC C1

3

9.30-10.05

 

B-jeugd

 

VZV B1

VOC B1

4

10.10-10.45

 

B-jeugd

 

Dortmund B1

SEW B1

5

10.50-11.15

 

C-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C1

E en O C1

6

11.20-11.55

 

A-jeugd

 

VZV A1

VOC A1

7

12.00-12.35

 

A-jeugd

 

Venlo A1

Quintus A1

8

12.40-13.15

 

B-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek B1

Dortmund B1

9

13.20-13.55

 

B-jeugd

 

VZV B1

SEW B1

10

14.00-14.35

 

A-jeugd

 

Quintus A1

SEW A1

11

14.40-15.15

 

B-jeugd

 

nr 5 B

nr 6 B

12

15.20-15.55

 

B-jeugd

 

nr 3 B

nr 4 B

13

16.00-16.35

 

A-jeugd

 

nr 5 A

nr 6 A

 

16.40

               

Zondag 24 sept

Sporthal Carmel

         
 

TIJD

 

Poule

 

Wedstrijd

     
                   

1

8.30-8.55

 

C-jeugd

 

Klink Nijland Kwiek C1

DSVD C1

2

9.00-9.25

 

D-jeugd

 

SEW D1

Quintus D1

3

9.30-10.05

         

4

10.10-10.35

 

D-jeugd

 

VOC D1

Quintus D1

5

10.50-11.15

 

D-jeugd

 

CHS D1

VVW D1

6

11.20-11.55

         

7

12.00-12.25

 

D-jeugd

 

nr 5 D

nr 6 D

8

12.40-13.05

 

D-jeugd

 

nr 3 D

nr 4 D

9

13.20-13.45

 

C-jeugd

 

nr 5 C

nr 6 C

10

14.00-14.25

 

C-jeugd

 

nr 3 C

nr 4 C

11

14.40