Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Wedstrijdschema

Vrijdagavond: 














  poule E (25 min)     Poule B (30 min)        
  HV PCA Kwiek E1     HV PCA Kwiek B2        
  SDOL E1       SDOL B1          
  Dalfsen E1     Dalfsen B1          
  Voorwaarts E1     Voorwaarts B1        
                         
                         
                         
  Vrijdag 21 sept   Hal 1  Tijenraan          
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
  17.00-17.25   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - SDOL E1   -
  17.30-17.55   E-jeugd   Dalfsen E1 - Voorwaarts E1 -
  18.00-18.25   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - Dalfsen E1 -
  18.30-18.55   E-jeugd   Voorwaarts E1 - SDOL E1   -
  19.00-19.25   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - Voorwaarts E1 -
  19.30-19.55   E-jeugd   SDOL E1 - Dalfsen E1 -
  20.00       Prijs uitreiking E jeugd          
                         
                         
                         
  Vrijdag 21 sept   Carmelhal              
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
  18.00-18.30   B-jeugd   HV PCA Kwiek B2 - SDOL B1   -
  18.30-19.00   B-jeugd   Dalfsen B1 - Voorwaarts B1 -
  19.00-19.30   B.jeugd   HV PCA Kwiek B2 - Dalfsen B1 -
  19.30-20.00   B-jeugd   Voorwaarts B1 - SDOL B1   -
  20.00-20.30   B.jeugd   HV PCA Kwiek B2 - Voorwaarts B1 -
  20.30-21.00   B-jeugd   SDOL B1 - Dalfsen B1 -
  21.00-21.30   Finale B   1e plaats - 2e plaats   -
  21.35       Prijs uitreiking B jeugd          

 

 

 

Zaterdag:














  Poule D (25min)   Poule C (25min)   Poule B (35 min) Poule A (35 min)
  HV PCA Kwiek D1   HV PCA Kwiek C1 HV PCA Kwiek B1 HV PCA Kwiek A1
  Quintus D1   Quintus C1   Quintus B1   Quintus A1
  SEW D1     SEW C1     SEW B1     SEW A1  
  VOC D1     VOC C1     VOC B1     VOC A1  
  VVW D1     Venlo C1     VZV B1     Venlo A1  
  Aalsmeer D1   VZV C1     Aalborg B1   Aalborg A1
                         
                         
  Zaterdag 22 sept   Hal 1 Tijenraan          
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   VZV C1   - Quintus C1 -
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   SEW D1 - VVW D1   -
3 9.55 - 10.30   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - Quintus B1 -
4 10.35 - 11.00   C-jeugd   SEW C1   - Venlo C1   -
5 11.05 - 11.30   D-jeugd   Aalsmeer D1 - Quintus D1 -
6 11.35 - 12.10   B-jeugd   VZV B1   - Aalborg B1 -
7 12.15 - 12.50   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - Quintus A1 -
8 12.55 - 13.30   A-jeugd   SEW A1   - VOC A1   -
9 13.35 - 14.10   A-jeugd   Venlo A1   - Aalborg A1 -
10 14.15 - 14.50   A-jeugd   Quintus A1 - VOC A1   -
11 14.55 - 15.30   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - Venlo A1   -
12 15.35 - 16.10   A-jeugd   Aalborg A1 - Quintus A1 -
13 16.15 - 16.50   A-jeugd   SEW A1 - Venlo A1   -
14 16.55 - 17.30   A-jeugd   VOC A1 - Aalborg A1 -
15 17.35 - 18.10   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - SEW A1   -
                         
                         
                         
  Zaterdag 22 sept   Hal 2 Tijenraan          
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - Venlo C1   -
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   VOC D1 - Aalsmeer D1 -
3 9.55 - 10.30   B-jeugd   SEW B1   - VOC B1   -
4 10.35 - 11.00   C-jeugd   VOC C1   - VZV C1   -
5 11.05 - 11.30   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - VVW D1   -
6 11.35 - 12.10   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - SEW B1   -
7 12.15 - 12.40   C-jeugd   Quintus C1 - VOC C1   -
8 12.55 - 13.20   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - SEW C1   -
9 13.35 - 14.00   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - SEW D1   -
10 14.15 - 14.50   B-jeugd   Quintus B1 - VOC B1   -
11 14.55 - 15.30   B-jeugd   SEW B1   - VZV B1   -
12 15.35 - 16.10   B-jeugd   Aalborg B1 - Quintus B1 -
13 16.15 - 16.50   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - VZV B1   -
14 16.55 - 17.30   B-jeugd   VOC B1   - Aalborg B1 -
                         
                         
                         
  Zaterdag 22 sept   Carmelhal              
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   SEW C1   - VOC C1   -
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - Quintus D1 -
3 9.55 -                    
4 10.35 - 11.00   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - Quintus C1 -
5 11.05 - 11.30   D-jeugd   SEW D1 - VOC D1   -
6 11.35 -                    
7 12.15 - 12.40   C-jeugd   Venlo C1 - VZV C1   -
8 12.55 - 13.20   D-jeugd   VVW D1 - Aalsmeer D1 -
9 13.35 - 14.00   D-jeugd   Quintus D1 - VOC D1   -
10 14.15                     0

Zondag:

 














                         
  Zondag 23 sept   Hal 1 Tijenraan          
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.30 - 8.55   D-jeugd   VOC D1 - VVW D1   -
2 9.00 - 9.25   D-jeugd   Quintus D1 - SEW D1   -
3 9.30 - 10.05   B-jeugd   VOC B1   - VZV B1   -
4 10.10 - 10.45   A-jeugd   VOC A1 - Venlo A1   -
5 10.50 - 11.25   A-jeugd   Quintus A1 - SEW A1   -
6 11.30 - 12.05   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - Aalborg A1 -
7 12.10 - 12.45   A-jeugd   Venlo A1 - Quintus A1 -
8 12.50 - 13.25   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - VOC A1   -
9 13.30 - 14.05   A-jeugd   Aalborg A1 - SEW A1   -
10 14.10 - 14.35   Finale D       -     -
11 14.40 - 15.05   Finale C       -     -
  15.05   prijsuitreiking C en D teams        
12 15.20 - 15.55   A-jeugd   nr 5 B   - nr 6 B   -
13 16.00 - 16.35   A-jeugd   nr 3 B   - nr 4 B   -
14 16.40 - 17.15   Finale B       -     -
15 17.20 - 17.55   Finale A       -     -
  18.05       prijsuitreiking A en B teams        
                         
                         
                         
                         
  Zondag 23 sept   Hal 2 Tijenraan          
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.30 - 8.55   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - Aalsmeer D1 -
2 9.00 - 9.25   C-jeugd   Venlo C1 - Quintus C1 -
3 9.30 - 10.05   B-jeugd   Quintus B1 - SEW B1   -
4 10.10 - 10.45   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - Aalborg B1 -
5 10.50 - 11.15   C-jeugd   VOC C1   - Venlo C1   -
6 11.30 - 11.55   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - VZV C1   -
7 12.10 - 12.45   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - VOC B1   -
8 12.50 - 13.25   B-jeugd   Aalborg B1 - SEW B1   -
9 13.30 - 14.05   B-jeugd   VZV B1   - Quintus B1 -
10 14.10 - 14.35   C-jeugd   nr 3 C   - nr 4 C   -
11 14.40 - 15.15   B-jeugd   nr 5 B   - nr 6 B   -
12 15.20 - 15.55   B-jeugd   nr 3 B   - nr 4 B   -
                         
                         
                         
  Zondag 23 sept   Carmelhal              
  TIJD       Poule   Wedstrijd        
                         
1 8.30 - 8.55   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - VOC C1   -
2 9.00 - 9.25   C-jeugd   VZV C1   - SEW C1   -
3 9.40 - 10.05   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - VOC D1   -
4 10.10 - 10.35   D-jeugd   Aalsmeer D1 - SEW D1   -
5 10.50 - 11.15   D-jeugd   VVW D1 - Quintus D1 -
6 11.30 - 11.55   C-jeugd   Quintus C1 - SEW C1   -
7 12.10 - 12.35   D-jeugd   nr 5 D   - nr 6 D   -
8 12.50 - 13.15   D-jeugd   nr 3 D   - nr 4 D   -
9 13.30 - 13.55   C-jeugd   nr 5 C   - nr 6 C   -